گزارش تصویری

برگزاری میز خدمت در ادامه طرح عیدانه که بدستور ریاست سازمان ملی استاندارد ایران برای اولین بار اجرا میشود

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: مجید محبی مدیرکل استاندارد استان گفت: در ادامه طرح عیدانه که بدستور ریاست سازمان ملی استاندارد ایران برای اولین بار اجرا میشود و از ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ آغاز و تا فروردین ۱۴۰۱ برای رفاه حال هم استانیها و مسافرین نوروزی ادامه دارد و به منظور ترویج فرهنگ استاندارد از بدو ورود مسافران و گردشگران به استان آنها را همراهی کرده و در قالب ایجاد پایگاه تلاش می‌کنیم تا استفاده از کالاها  و خدمات استاندارد را در بین آنها ترویج دهیم.
وی تصریح کرد: به همین منظور پایگاه استاندارد در مبادی ورودی شهر زاهدان بر پا شده که کارشناسان استاندارد از مسافران استقبال نموده و از آنان می‌خواهند که در خریداری اقلام مورد نیاز با اولويت كالاي استاندارد داخلي و استفاده از امکانات و تجهیزات رفاهی و تفریحی مختلف رعایت اصول استاندارد را مد نظر قرار دهند.
مدیرکل استاندارد استان تصریح کرد:‌ هدف از اجرای این طرح و بر پایی پایگاه استاندارد را تبلیغ استفاده از کالاها و خدمات استاندارد در بین مردم عنوان تا با استفاده از خدمات و کالاهای غیراستاندارد با مشکلاتی مواجه نشوند.
ضمنا کارشناسان استاندارد اقلام ترویجی شامل: بروشورهای آموزشی، کتابچه استاندارد در سفر، کتابچه های آموزشی برای کودکان همراه با لوح فشرده (CD ) در بین مسافرین نوروزی توزیع می نمایند۔

برگزاری میز خدمت در ادامه طرح عیدانه که بدستور ریاست سازمان ملی استاندارد ایران برای اولین بار اجرا میشود
1401/1/14 یکشنبه