گزارش تصویری

اسحاق ابراهیم زاده رئیس و کارکنان اداره استاندارد شهرستان زابل با ایرج جهانتیغ دادستان شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند۔

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز پنج شنبه مورخ ۲۲ مهرماه ۱۴۰۰ اسحاق ابراهیم زاده رئیس و کارکنان اداره استاندارد شهرستان زابل با ایرج جهانتیغ دادستان شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند۔
اسحاق ابراهیم زاده ضمن تشکر و قدردانی از همکاری‌های مجموعه قضایی به منظور صیانت از سلامت، ایمنی، منافع مصرف کننده، تولید کننده و نیز کمک به استاندارد سازی به عنوان مدعی العموم در سطح شهرستان، گفت: دستگاه قضا با اعمال ابزارهای قانونی و برخورد قضایی با متخلفان از قوانین استاندارد، نقش مهم و کلیدی در حمایت از تولید کالاهای استاندارد و با کیفیت و اجراي كامل استاندارد در سطح جامعه دارد.
وی با تشريح برخي از وظایف سازمان ملی استاندارد ایران به ویژه بازرسي و نمونه برداري از واحدهاي توليدي، سطح بازار، مراكز عرضه و فروش مصنوعات طلا، استاندارد آسانسورها و مصالح ساختماني غير استاندارد و نيز تشريح قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد افزود: با توجه به پرونده های مربوط به بخش حقوقي که در دست بررسی است اختصاص یک شعبه جهت رسیدگی به پرونده های استاندارد در شهرستان زابل باعث تسریع در این امر می گردد.
وی تصریح کرد: عدم همکاری شهرداری در امر استانداردسازی تجهیزات زمین بازی و شهرهای بازی مشکلاتی را در اين زمينه براي شهروندان ایجاد نموده است.
در ادامه این دیدار دادستان شهرستان زابل نيز با اشاره به نقش و جايگاه مهم استاندارد در حفظ ایمنی و سلامت شهروندان، افزود: با توجه به حساسیت  و اهميت وظایف اداره استاندارد شهرستان، دادستاني آمادگي خود را جهت هرگونه همكاري، پيگيري و دستور قضايي بمنظور برخورد با متخلفين اعلام مي دارد. 

 اسحاق ابراهیم زاده رئیس و کارکنان اداره استاندارد شهرستان زابل با ایرج جهانتیغ دادستان شهرستان زابل دیدار و گفتگو نمودند۔
1400/7/28 چهارشنبه