گزارش تصویری

کارگاه آموزشی- توجیهی مقابله با همه گیری ویروس کرونا

‍ ‍ به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز دوشنبه مورخ ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۰ در سومین روز از هفته استاندارد و به مناسبت روز استاندارد و  مقابله با همه گیری ویروس کرونا کارگاه آموزشی- توجیهی "مقابله با همه گیری ویروس کرونا" با همکاری اداره کل استاندارد استان و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار گردید.
در ابتدا دکتر محبی مدیر کل استاندارد استان ضمن گرامیداشت هفته استاندارد،  گزارش عملکرد اداره کل در خصوص مبارزه و مقابله با همه گیری ویروس کرونا در اداره کل و ادارات شهرستانی را ارائه نمود.
در ادامه زهرا خسروی پزشک بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی کارگاه توجیهی در خصوص آشنایی با بیماری، نحوه مقابله و واکسیناسیون بیماری کرونا را برگزار نمود۔ سپس کدخدایی مسئول بهداشت محیط دانشگاه فوق در خصوص مسائل بهداشت محیط کار و روش های مقابله با همه گیری ویروس کرونا مطالبی ارائه نمود.
در پایان جلسه با حضور معاونین اداره کل و پیام گذار سلامت اداره کل از نجمی مسؤل کمیته سلامت و امنیت غذایی استان، زهرا خسروی و  کد خدایی به پاس زحمات شبانه روزی در خصوص مقابله با این بیماری بعنوان مدافعین سلامت با اهدای لوح تقدیر و هدیه، تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

کارگاه آموزشی- توجیهی مقابله با همه گیری ویروس کرونا
1400/7/20 سه‌شنبه