گزارش تصویری

افتتاح غرفه استاندارد در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان 

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان هم نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان زاهدان در روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه  همزمان با چهارمین روز از هفته استاندارد افتتاح گردید.
در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه دکتر محبی مدیر کل استاندارد استان گفت:  نظارت بر تولید مصالح استاندارد و مرغوب و کنترل توزیع آن از رویکردهای این اداره کل برای ترغیب مردم به استفاده از مصالح کیفی در ساخت و سازهاست.
وی افزود: برگزاری نمایشگاه های تخصصی ساختمان یک اتفاق خوب است و دستاوردهای آن باید منجر به تشویق مردم در استفاده از مصالح مرغوب و استاندارد شود تا به کیفیت ساخت، اهمیت دهند و آشنایی تولیدکنندگان با مباحث استاندارد اهمیت مضاعفی دارد و در این راستا بهره گیری از مصالح ساختمانی مرغوب هم حائز اهمیت است.
همچنین در جریان برگزاری نمایشگاه و غرفه اداره کل استاندارد استان مدیران دستگاههای اجرایی استان و برخی تولیدکنندگان این صنعت به پویش #من هم کالایاستانداردایرانی_ میخرم پیوستند.
نمایشگاه صنعت ساختمان از روز سه شنبه ۲۲ مهر ماه الی روز جمعه ۲۵ مهر از ساعت ۱۶ لغایت ۲۱ دایر می باشد و کارشناسان استاندارد همه روزه با حضور در غرفه اداره کل استاندارد به سئوالات بازدیدکنندگان پاسخگو هستند. 

افتتاح غرفه استاندارد در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان 
1399/7/22 سه‌شنبه