گزارش تصویری

‍ تجلیل از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز پنج شنبه مورخ ۱۸ آذر ماه ۱۴۰۰ جلسه تجلیل از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی اداره کل استاندارد استان با حضور مجید محبی مدیرکل استاندارد استان و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیح شهیدان بهمنی اداره کل به مناسبت کسب رتبه برتر پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی اداره کل استاندارد استان در بین پایگاههای مقاومت ادارات کل استاندارد استانها برگزار گردید۔
  در ابتدا مجید جلالی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی اداره کل ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و راهنمایی های مدیرکل، معاونین و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی اداره کل که منجر به کسب رتبه برتر در بین پایگاههای مقاومت بسیج در سازمان ملی استاندارد ایران گردید گفت: خوشبختانه بسیج در جامعه امروز ما در تمامی عرصه های اداری و نهاد های اجتماعی و فرهنگی در حال فعالیت می باشد و در شرایطی که کشور تحت تاثیر تحریم های ظالمانه قرار دارد فرهنگ و فعالیت بسیج می تواند از مشکلات مردم کم کند.
در ادامه مجید محبي مدیرکل استاندارد استان ضمن تبريك ميلاد خجسته حضرت زينب (س) و روز پرستار و كسب مقام پايگاه بسيج اداره كل، گفت: 
 امروز آزادی و سرافرازی ایران مدیون بسیجی هایی است که در دوران دفاع مقدس و همه عرصه ها کمک کردند و نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خطرها و بلاهای گوناگونی که وجود داشت؛ حفظ نمودند۔

وی افزود: بسیج یک نهاد مردمی می باشد و امروز به واسطه فشارهای بیگانه و همچنین وضعیت اقتصادی؛ تدبیر امام عزیز برای تشکیل بسیج مشهود است و می طلبد در مناطقی که وضعیت نسبی مردم کم برخوردار است، با همراهی و همدلی و کمک به هم، بصورت جهادی تلاش کنیم تا از وضع موجود برون ‌رفت داشته باشیم.
وی افزود: برکاتی که از طرف بسیج حاصل می گردد بسیار فراوان می باشد و این انقلاب هرچه دارد از بسیج می باشد.

وی اظهار داشت: تمامی مشکلات با گسترش فرهنگ بسیج در جامعه قابل حل می باشد و اظهار امیدواری کرد، مسئولین با فرهنگ بسیجی وار به مسائل و مشکلات رسیدگی نمایند۔
وی تصریح کرد: در راستای انجام منویات مقام معظم رهبری ( مد ظه العالی)  اتفاقات خوبی در مسیر کمکهای مومنانه داشتیم که امیدوارم استمرار پیدا کند و خدمت به شهروندان و قرار گرفتن در راه خدمت را غنیمت بشماریم.

در پایان مراسم از اعضای شورا و بسیجیان اداره کل با اهداء لوح تقدیر از طرف مدیر سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان استان و مدیرکل استاندارد استان و هدیه تقدیر به عمل آمد.

‍ تجلیل از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی
1400/9/20 شنبه