گزارش تصویری

دیدار و گفتگو محسن ابراهیمی رییس اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر با مسئولین شرکت صنایع گسترش بلوچ

📝 به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز سه شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ محسن ابراهیمی رییس اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر به همراه کارشناسان این اداره با مسئولین شرکت صنایع گسترش بلوچ دیدار و گفتگو نمودند.
🔷️ مهندس یوسفی: مدیر عامل شرکت صنایع گسترش بلوچ گفت: این کارخانه در سال ۶۲ افتتاح  و در حال حاضر ۳۴۰ نفر در این مجموعه مشغول بکار و روزانه ۱۲ تن انواع نخ پنبه ای، پلی استر و ویسکوز با ظرفیت های مختلف تولید و با کیفیت بسیار بالا به بازار عرضه می شود.
در ادامه محسن ابراهیمی رییس اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر از اهمیت استاندارد و اینکه تمامی محصولات نساجی کشور دارای استانداردهای تشویقی و یا در صورت ارتباط با سلامت افراد جامعه دارای استاندارد اجباری می باشد و اینکه شرکت صنایع گسترش بلوچ به عنوان صنعتی پر رونق و محوری می تواند نقشی حیاتی در منطقه ایفا کرده به رویش خوشه های دیگر توسعه و اشتغالزایی کمک کند گفتگو نمودند.
در پایان این مجموعه واحد تولیدی فوق تمایل خود را نسبت به دریافت استاندارد تشویقی در زمینه نخ پنبه ای صد در صد خام و پلی استر و همکاری در زمینه های دیگر را با اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر اعلام نمود.

دیدار و گفتگو محسن ابراهیمی رییس اداره استاندارد شهرستان ایرانشهر با مسئولین شرکت صنایع گسترش بلوچ
1401/2/31 شنبه