گزارش تصویری

نشست عمومی کارشناسان و پرسنل اداره کل استاندارد استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز پنج شنبه مورخ ۲۸ اسفند ماه نشست عمومی کارشناسان و پرسنل اداره کل استاندارد استان در پایان سال ۹۹، به ریاست مدیرکل استاندارد استان در محل سالن آمفی تئاتر این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان،  دکتر محبی مدیر کل استاندارد استان، در این نشست با عرض تبریک اعیاد شعبانیه و سال نواز تلاش و زحمات تک تک کارشناسان و پرسنل این اداره کل در راستای انجام وظایف مربوطه در سال ۹۹ و تحقق اهداف سازمانی تقدیر نمود.
وی افزود: در این نشست دور هم هستیم که مصمم شویم تا در سال جدید وظایف و کارها را در حوزه های درون سازمانی و برون سازمانی با خطای کمتر از امسال با همکاری، جدیت و پیگیری بیشتری انجام دهیم و با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده و تعاملات مثبت در انجام امور به  جمع بندی واحد برسیم.
مدیر کل استاندارد استان در پایان تداوم حضور و تاثیر همکاران استاندارد را  در راستای دستیابی به اهداف عالیه سازمان ملی استاندارد ایران به منظور ارتقای کیفیت زندگی و نشاط ملت شریف و پر افتخار ایران و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران را از ایزد منان خواستار شد.

نشست عمومی کارشناسان و پرسنل اداره کل استاندارد استان
1400/1/25 چهارشنبه