گزارش تصویری

قدردانی از مدیران نمونه و فرماندهان پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های اجرایی استان

بهگزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: در روز چهارشنبه 5 شهریور ماه امسال به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند از مدیران و فرماندهان پایگاه‌های بسیج نمونه دستگاه‌های اجرایی استان با حضور سردار آبسالان جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان قدردانی گردید.
جانشین فرماندهی سپاه سلمان استان در این جلسه گفت: بدون شک بسیج بعنوان مهم‌ترین و تاثیرگذارترین نهاد اجتماعی کشور می‌تواند در حوزه‌های مختلف مورد نیاز انقلاب اسلامی نقش آفرینی کند و حضور جوانان در این شجره طیبه یک دوره تربیتی و تجربه اندوزی برای قبول مسئولیت‌های مهم در آینده است.
وی با تجلیل از فعالیت‌های بسیجیان در عرصه‌های خدمت رسانی و مقابله با بیماری کرونا، افزود: بسیج و بسیجیان همانند گذشته در موضوع خدمت رسانی بخصوص مقابله با بیماری کرونا و تولید ملزومات بهداشتی و پزشکی و اهدای خون خوش درخشیدند و این عملکرد درخشان در کتاب افتخارات بسیج ثبت شده است.
مراسم تجلیل از مقام کارمند در استان در بخش فرماندهان برتر پایگاه‌های ادارات استان نیز با قدردانی از
تعدادی از فرمانده هان برتر پایگاههای مقاومت بسیج ادارات کل تقدیر گردید که از این میان از مجید جلالی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدان بهمنی اداره کل استاندارد استان نیز تجلیل شد.

 

قدردانی از مدیران نمونه و فرماندهان پایگاه‌های بسیج دستگاه‌های اجرایی استان
1399/6/10 دوشنبه