گزارش تصویری

حضور مدیر کل استاندارد استان در مرکز سامد جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: سعید تجلیلی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری استان گفت: به مناسبت چهارمین روز از هفته استاندارد برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، سه شنبه 22 مهرماه با حضور دکتر مجید محبی مدیر کل استاندارد استان در سامانه 111 برگزار خواهد شد.
سعید تجلیلی افزود: در راستاي اجراي نظام نامه مديريت ارتباطات مردمي در بستر سامد (سامانه اكترونيكي ارتباط مردم و دولت) و تاكيدات مهندس احمد علی موهبتی استاندار استان مبني بر تسريع در انتقال مشكلات و نظرات مردم به مديران مربوطه و پاسخگويي به درخواست ها و مشكلات هم استانی هاي محترم، برنامه ارتباط مردم با مسئولین در بستر سامد، سه شنبه ۲۲ مهر ماه با حضور مدیر کل استاندارد استان در مرکز سامد برگزار خواهد شد.

 وي اظهار داشت: مردم شریف استان می توانند روز سه شنبه مورخ ۲۲ مهر ماه از ساعت ۹ الی ۱۱ از طریق شماره تماس 111 مسائل و مشکلات خود را مطرح نمایند.

 وی افزود: سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) سیستم ارتباطی موثری میان مردم و مسئولان بوده که از طریق این سامانه هم استانی های گرامی می توانند به راحتی و بدون مراجعه حضوری درخواست ها و مشکلات خود را با مسئولین استان مطرح و پیگیری نمايند.

حضور مدیر کل استاندارد استان در مرکز سامد جهت پاسخگویی به درخواست های مردمی
1399/7/22 سه‌شنبه