گزارش تصویری

بیانیه اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان در پی توهین فرانسه به حضرت محمد(ص)

در پی توهین فرانسه به حضرت محمد(ص)، اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان بیانیه ای صادر و این حرکت ضداخلاقی را محکوم کرد.

متن بیانیه اداره کل استاندارد سیبستان و بلوچستان به شرح زیر است:
دشمنی سران کفر با پیام روشنی بخش اسلام سابقه دیرینه دارد. کافران همیشه برای پوشاندن ضعف و حقارت خود در برابر پیام روشن و رهایی‌ بخش پیامبران الهی از شیوه نخ‌نمای تمسخر استفاده می کردند.
سناریوی شیطانی اسلام‌ستیزی که اخیراً با اقدام موهن و دوباره مجله شارلی ابدو در انتشار کاریکاتورهای قبیحانه علیه پیامبر گرامی اسلام(ص) و متعاقباً حمایت رئیس‌جمهور بی‌خرد و ماجراجوی فرانسه وارد مرحله جدیدی شده است، بیانگر تناقض بزرگ در غرب به ویژه پرچمدار به اصطلاح آزادی بیان در اروپاست که برای سرپوش گذاشتن به ناکامی های خود در عرصه جلوگیری از توسعه اسلام و گرایش شهروندان غربی به دین مبین اسلام و آموزه های پیامبر اعظم (ص) صورت می پذیرد.
توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) و مسلمانان، اقدامی ساختاری و سیاسی در فرانسه برای توسعه اسلام‌ هراسی و دیگر هراسی در غرب است؛ چرخش فرانسه به سمت دیدگاه های نژاد پرستانه افراطیون راست گرا، به معنای به بن‌بست رسیدن ایده‌های لیبرالیستی و ترویج فاشیسم در اروپاست.
این فاجعه نتیجه فاحش تفکر به اصطلاح مدرنی است که مکرون رئیس‌جمهور فرانسه تحت سیطره خود درآورده و برای آنان ارمغانی جز شبیه‌تر شدن به جوامع غیرانسانی نداشته است.
سقوط اخلاق و انسانیت در بین سردمداران مدعی لیبرالیسم و دموکراسی و ایجاد شکاف در بین ادیان نشانگر بی‌کفایتی آنان در اداره حکومت و ناتوانی و عجز در برابر خواسته های مردمی است.
خانواده بزرگ اداره کل استاندارد استان اعم از مدیرکل، معاونین و کارکنان ضمن محکومیت این عمل ضداخلاقی و ضدانسانی مدعیان دروغین حقوق بشر و لیبرالیسم بخصوص مکرون رئیس‌جمهور فرانسه تأکید می نمایند که حمیت انسانی و غیرت دینی مسلمانان سراسر جهان اجازه نخواهد داد جریان های باطل انسان ‌ستیز و  ضد اسلام جریان توهین به پیامبر خوبی ها را عادی ‌سازی کند و از این طریق مانع شنیده شدن حق شود.
در این راستا از آحاد هم استانی های گرامی اعم از مردم فهیم شیعه و سنی انتظار می‌رود در برابر حرکت‌های نژاد پرستانه، غیرانسانی و غیراخلاقی توهین به ادیان و انبیاء الهی ایادی استکبار جهانی انزجار خود را اعلام کنند.
             
          مدیرکل و کارکنان استاندارد 
               سیستان و بلوچستان

بیانیه اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان در پی توهین فرانسه به حضرت محمد(ص)
1399/8/10 شنبه