گزارش تصویری

دیدار با رییس دادگستری شهرستان چابهار در سیستان و بلوچستان

رئیس و کارکنان اداره استاندارد چابهار و کنارک در هفته استاندارد با رئیس دادگستری شهرستان چابهار دیدار داشتند. در این دیدار مهندس جدگال رئیس اداره استاندارد چابهار گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص نظارت اداره استاندارد شهرستان بر واحدهای تولیدی، صادرات و واردات، انگ فلزات گرانبها و آزمایشگاههای اداره استاندارد شهرستان چابهار را ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد سیستان و بلوچستان: رئیس و کارکنان اداره استاندارد چابهار و کنارک در هفته استاندارد با رئیس دادگستری شهرستان چابهار دیدار داشتند. در این دیدار مهندس جدگال رئیس اداره استاندارد چابهار گزارشی از اقدامات صورت گرفته در خصوص نظارت اداره استاندارد شهرستان بر واحدهای تولیدی، صادرات و واردات، انگ فلزات گرانبها و آزمایشگاههای اداره استاندارد شهرستان چابهار را ارائه نمود. همچنین مهنس جدگال در این گزارش افزود: سازمان ملی استاندارد ایران با توجه به بند 22 سیایت های کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر افزایش پوشش استاندارد برای تمامی محصولات داخلی و ترویج آن، هدف گذاری و تلاش خود را برای تحقق این امر مهم در جهت تامین وتضمین سلامت، ایمنی، رفاه، عدالت و برای صیانت از اعتبار و عزت ایران اسلامی در بازارهای صادراتی معطوف نموده است.

سپس ریاست دادگستری شهرستان  چابهار ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اداره استاندارد چابهار وضعیت کالاهای موجود با توجه به نظارت کارشناسان اداره استاندارد چابهار مطلوب و رضایت بخش می باشد. وی ادامه داد همچنین آمادگی این دادگستری جهت همکاری و هماهنگی و دستورات قضایی اعلام نمود.

دیدار با رییس دادگستری شهرستان چابهار در سیستان و بلوچستان
1394/7/21 سه‌شنبه